Byzylyk Iron Man

Byzylyk Iron Man

900 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk uniseks për të gjithë fansat e Iron Man. Punim me gur natyral në ngjyrë të zezë dhe tepër fin. Dhuratë e veçantë për veten apo miqtë tuaj që janë dashamirës të këtij personazhi por jo vetëm.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Marvel”

SKU: 10260 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Materiali

Gurë Natyral

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Iron Man”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0