Deadpool Bobblehead

Deadpool Bobblehead

1,500 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni nga Marvel me gjatësi 10cm e sjellë nga Gifi për të gjithë dashamirësit e këtij personazhi. Deadpool Bobblehead është një karakter sarkastik, funny, i shpejtë dhe ndonjëherë i lezetshëm.

Informacion shtesë

Përmasa 100 mm
Materiali

PVC

Publikimi i parë i Deadpool Funko Pop, #20 Deadpool, është një kokë e paartikuluar që përshkruan Deadpool me kostumin e tij klasik. Figura është paraqitur duke mbajtur një katana në njërën dorë, një automatik në tjetrën. Shifra u publikua si pjesë e valës së dytë të figurave të Pop Marvel në 2013, dhe që atëherë është rilyer në variante të shumta.

Ndër këto variante përfshijnë një version metalik ekskluziv për SDCC 2013, një shkëlqim në variantin e errët ekskluziv për Harrison Comics, një version të skemës së ngjyrave të përmbysura ekskluzive për Fugitive Toys dhe një skemë ngjyrash bardh e zi, si në format normale ashtu edhe në ato të errëta. , ekskluzive për Matt’s Cavalcade of Comics.

Një version alternativ i versionit origjinal të Deadpool Funko pop, X-Force Deadpool është një variant ngjyrash i të njëjtit kallëp, duke mbajtur një katana në njërën dorë, një automatik në tjetrën. Ky version i kokës bobble u publikua ekskluzivisht në Hot Topic menjëherë pas publikimit të figurës origjinale.

Marvel #29- Deadpool i demaskuar

I lëshuar si figura numër 29 në linjën Pop Marvel, Unmasked Deadpool është një vegël e Pop Marvel #20 Deadpool me një skulpturë të re koke, që përshkruan personazhin pa maskë, duke treguar maskën e Ëade-it me shenja të rënda. Trupi është ende i njëjti myk, me një katana në njërën dorë, një automatik në tjetrën. Një variant alternativ i ngjyrave X-Force u lëshua gjithashtu nën të njëjtin art dhe numër kutie.

Marvel #111 – Deadpool (Me shpata)

I lëshuar si figura numër 111 në linjën Pop Marvel, e lëshuar për t’u lidhur me publikimin e filmit Deadpool, Deadpool (me shpata) është një kokë e paartikuluar me një kallëp të ri, që përshkruan Deadpool me parzmoren e teleportimit siç përshkruhet në kabllo dhe seritë Deadpool, dhe duke mbajtur një katana me kokë poshtë në secilën dorë.

Marvel #112 – Deadpool (Thumbs Up)

I lëshuar si shifra numër 112 në linjën Pop Marvel, e lëshuar për t’u lidhur me publikimin e filmit Deadpool, Deadpool (Thumbs Up) është një kokë e paartikuluar me një kallëp të ri, që përshkruan Deadpool me të njëjtin kostum si Pop! Marvel #111, por me një bust krejtësisht të sapoformuar, dhe duke mbajtur një pistoletë në njërën dorë dhe duke zgjatur dorën tjetër në një gjest me gishtin lart.

Marvel #113 – Deadpool (Pirat)

I lëshuar si figura numër 113 në linjën Pop Marvel, i lëshuar për t’u lidhur me publikimin e filmit Deadpool, Pirate Deadpool është një vegël e Pop Marvel #111 Deadpool me një skulpturë të re koke, të veshur me një kapelë të madhe pirate, frymëzuar nga hark pirat nga Daniel Ëay’s Deadpool #13-15. Trupi është ende i njëjti myk, me një katana me kokë poshtë në secilën dorë.

Deadpool ka pafund publikime në versione të ndryshme dhe jam e sigurt që të gjithë fansat e tij të zjarrtë e njohin këtë historik. Te Gifi ju do të gjeni versionin me shpatë dhe thumbs up. Duke qenë një personazh gazmor, sarkastik dhe shumë I lezetshëm jemi të sigurt që shumë prej jush do të duan ta kenë në duar këtë version kukull Deadpool boblehead.

Në dyqanin tonë online do të gjeni një gamë të gjerë me produkte të vecanta dhe që me shumë mundësi gjithmonë keni dashur që ti gjeni në shqipëri. Tek ne do të gjeni një dyqan me anime, një dyqan me figura aksioni, një dyqan me produkte të ndryshme e shumë përcaktime të tjera që na karakterizojnë. Për të gjithë fansat e animeve jemi këtu për të garantuar dhuratën perfekte për ju.

Kliko këtu për një suprizë të bukur në botën e animeve.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Deadpool Bobblehead”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0