Byzylyk Argjendi Moments

Byzylyk Argjendi Moments

4,400 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk Argjendi me gjatësi 21 cm, me hapje i cili mund të plotësohet me gur të ndryshëm herë pas here dhe të shënojë castet më të lumtura të jetës suaj.

Informacion shtesë

Përmasa 210 mm
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Argjendi Moments”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0