Mbajtëse Bizhuterish në formë Dreri

Mbajtëse Bizhuterish në formë Dreri

1,000 L1,300 L

Aksesor për organizimin e bizhuterive në brinjët e drerit.

SKU: 10126 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 120 g
Përmasa 250 × 145 × 225 mm
Ngjyra

E zezë

Materiali

Plastik

Aksesor për organizimin e bizhuterive tuaja.

Kjo mbajtëse bizhuterish në formën e një dreri është një akesor i vecantë i cili shton stil në ambjentin tuaj. Funksionalitet i dyfishtë si një aksesor organizues dhe dekorues. Mund të vendosni unazat, varëset, vathët, byzylykët duke i varur ato në brirët e drerit. Mund të perdorni edhe pjesën e poshtme sic shihet në foto. Të gjitha vajzat kanë gjithmonë gjëra për të rregulluar dhe një dhuratë e tillë nuk do ishte kurrë e tepërt.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Bizhuterish në formë Dreri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0