Byzylyk Set Luxury

Ofertë!

Byzylyk Set Luxury

Çmimi origjinal qe: 1,300 L.Çmimi i tanishëm është: 1,000 L.

Ngjyra e zezë e theksuar dhe ikona e mbretit bëjnë një deklaratë të fuqishme për çdo djalë, duke përcaktuar ndjenjën unike të modës dhe personalitetin tuaj. Byzylykë vijnë në set 2 copë

SKU: 10563 Kategori: , ,
(2 shqyrtime nga klientë)

Informacion shtesë

2 reviews for Byzylyk Set Luxury

  1. Andi

    Nice 😉

  2. Bujana

    Shume te bukura! Ja bera dhurate te dashurit dhe i kombinon super per ne pune. Faleminderit 🙂

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0