Travel Charm

Travel Charm

1,500 L

Vetëm 1 stok

Nëse pëlqeni të udhëtoni nuk duhet të mungojë në dorën tuaj Travel Carm. I përshtatshëm për tu vendosur në byzylykët Pandora ose për tu përdorur si varëse. Mund të jetë kombinim shumë i mirë me Unazën Travel ose me Varësen Argjendi “Adventure Charm”. Ky produkt do ishte dhe një dhuratë për shoqen ose shokun tuaj që bën shumë udhëtime.

Informacion shtesë

Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Travel Charm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0