Byzylyk me Gurë Natyral

Byzylyk me Gurë Natyral

550 L

Gurët kanë dizajn unik dhe ngjyrat e tokës duken të përziera me njëra tjetrën duke e bërë atë shumë të vecantë.

SKU: 10052 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 180 × 6 mm
Ngjyra

Kafe

Materiali

Gurë Natyral

Byzylykët prej guri natyral janë ideal për çdo gjini dhe padyshim që I japin personalitet veshjes suaj. Gurët janë në ngjyra neutrale dhe i zgjasin kohës. Mjafton të duash të dukesh trendi dhe dhurata për ty është vetëm nje klik larg. Byzylyket uniseks na pelqëjnë të gjithëve sepse kanë stil dhe mund të kombinohen me cdo gjë!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk me Gurë Natyral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0