Kapele Tony Tony Chopper – One Piece

Kapele Tony Tony Chopper – One Piece

2,500 L

Vetëm 1 stok

Tony Tony Chopper është një personazh shumë i dashur në One Piece, veçanërisht për dizajnin dhe qëndrimin e tij të lezetshëm, por edhe për inteligjencën dhe kontributin e tij në histori. Ashtu si çdo personazh tjetër, veshja e Chopper mbart shumë sekrete për karakterin e tij.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Përmasa 540 mm
Materiali

Pambuk

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapele Tony Tony Chopper – One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0