Set Kollare / Shami / Manshetë

Set Kollare / Shami / Manshetë

1,300 L

Set elegant për të gjithë meshkujt. Ky set përmban një kravatë, një shami dhe manshetat të cilat janë handmade dhe 100% material mëndafshi.

SKU: 10049 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 1450 × 75 mm
Materiali

Mëndafsh

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Kollare / Shami / Manshetë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0