Tullumbace Belle nga e Bukura dhe Bisha

Tullumbace Belle nga e Bukura dhe Bisha

600 L

Vetëm 1 stok

Tullumbace me personazhin e Belës

SKU: 10182 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 930 × 550 mm

Bëjini fëmijët tuaj të lumtur me personazhin e tyre të preferuar. Belle nga e Bukura dhe Bisha, tani e paraqitur në një tullumbac me përmasa 93x55cm.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tullumbace Belle nga e Bukura dhe Bisha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0