Mbajtëse Çelësash Pokemon

Mbajtëse Çelësash Pokemon

600 L

Të gjithë personazhet e Pokemon mund ti bëni tuajët në variantin e një mbajtëse çelësash Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Togepi.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Pokemon”

Informacion shtesë

Përmasa 50 mm
Materiali

TPE (përbërje plastike dhe gome)

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash Pokemon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0