Mbajtëse Çelësash Pistoletë Llastiqesh

Mbajtëse Çelësash Pistoletë Llastiqesh

700 L

Vetëm 1 stok

Mbajtëse Çelësash e përshtatur në një lodër kompakte që mund të kthehet në një gjuajtëse llastiqesh. Ju ngelet vetëm të gjeni personin e duhur për të bezdisur. Kujdes! Nuk këshillohet të përdoret kundër gruas tuaj.

SKU: 10548 Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Mbajtësa e çelësave Pistoletë Llastiqesh është një pajisje e veçantë e dizajnuar me formën e një pistolete që përdoret për të luajtur dhe argëtuar. Ajo ofron një përvojë të këndshme për ju dhe fëmijët tuaj. Kjo mbajtëse çelësash është e pajisur me një sistem të avancuar që i mundëson të gjuajë llastiqe me precizion dhe saktësi. Përdoruesit mund të ndiejnë kënaqësinë e lojës dhe aventurës, duke e bërë këtë pajisje argëtuese për të luajtur në kohë të lirë. E dizajnuar me kujdes, mbajtësa e çelësave ofron një përvojë unike dhe emocionuese për ata që e përdorin.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash Pistoletë Llastiqesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0