Mbajtëse Çelësash për Motorra Gaming

Mbajtëse Çelësash për Motorra Gaming

650 L

Mbajtëse çelësash të personalizuara me lojërat më të dashura nga të gjithë ndër vite si Pac Man, Super Mario dhe Resident Evil.

Informacion shtesë

Përmasa 130 × 30 × 3 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash për Motorra Gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0