Ngjitës Muri Fosforishent Unicorn

Ngjitës Muri Fosforishent Unicorn

800 L

Ka stok

Ngjitës muri fosforishent me Unicorn

SKU: 10198 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Unicorn apo njëbrirëshi është personazhi i preferuar për shumë fëmijë. Ky njgitës muri bëhet akoma dhe më i bukur natën për shkak se është fosforishent. Dhurata perfekte për në dhomën e gjumit të fëmijëve. Bëni murin tuaj të duket magjik✨.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjitës Muri Fosforishent Unicorn”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0