Matës Gjatësie për Fëmijë

Matës Gjatësie për Fëmijë

750 L

Vetëm 1 stok

Metër dekorativ për të matur gjatësinë e fëmijëve teksa rriten. Gjatësia e metrit fillon nga 70 cm e arrin deri në 170 cm.

Mjafton që ta ngjisni në një sipërfaqe të lëmuar të shtëpisë tuaj dhe do të jetë e vlefshme për të rritur dhe fëmijë ndër vite.

Informacion shtesë

Përmasa 1080 × 570 mm

Ngjitësja magjepsëse e grafikut të rritjes: Një udhëtim i bukur i matjes dhe njohjes së kafshëve për fëmijët.

Mirë se vini në botën tonë magjepsëse të rritjes dhe imagjinatës! Shijoni gëzimin e rritjes së fëmijës tuaj me matësin më të lezetshëm të gjatësisë për fëmijë – një matës magjik që funksionon si një ngjitëse në mur. Shndërroni dhomën e fëmijës suaj në një strehë të këndshëm me këtë aksesor dekorues dhe funksional, i cili jo vetëm mban gjurmët e momenteve të rritjes së tij, por gjithashtu shton një prekje të njohjes së kafshëve të ndryshme.

Magjia e Proçesit së Rritjes

Gifi si një dyqan online dëshiron të gjendet sa më pranë blerësve me të gjitha produktet e nevojshme. Ne e kuptojmë rëndësinë e kapjes së çdo momenti të rritjes së fëmijës suaj. Matësi I gjatësisë për fëmijë nuk është thjesht një mjet funksional, por një udhëtim magjik në zhvillimin e tyre. I krijuar me saktësi, ky matës përmban një sërë ilustrimesh të adhurueshme të kafshëve që shërbejnë si shënues të mrekullueshëm për çdo cm të shënuar. Nga elefanti në tokë e deri te majmuni në pemë, fëmija juaj do të presë me padurim arritjen e krijesës tjetër në aventurën e tyre të lartësisë.

E projektuar me kujdes dhe qëndrueshmëri në mendje, grafiku ynë i rritjes është bërë nga materiale me cilësi të lartë, duke siguruar që t’i rezistojë provës së kohës. Ngjyrat e gjalla dhe detajet e ndërlikuara të kafshëve krijojnë një sfond magjepsës që ndez imagjinatën e fëmijës suaj, duke e bërë procesin e matjes një ngjarje emocionuese dhe jo një detyrë rutinë.

I mbani mend shenjat e lapsit që bënim dikur në mur?

Pse të kënaqeni me një shënim të thjesht në mur apo tek dollapi kur mund të keni një kryevepër dekorative për dhomën e fëmijës suaj? Matësi i gjatësisë për fëmijë kombinon pa probleme funksionalitetin me estetikën, duke ofruar një zgjidhje dy-në-një për prindërit që duan të shtojnë një prekje magjie në hapësirën e të voglit të tyre.

Ngjitësja ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme, duke përfshirë muret e lyera, drurin e lëmuar, madje edhe mobiljet, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për dhomën e fëmijës suaj. Mjafton të ndiqni instruksionet e duhura dhe do ta keni shumë të thjesht vendosjen.

Karakteristikat dhe Përfitimet:

Matja e saktë: Grafiku ynë i rritjes siguron matje të sakta, duke ju lejuar të gjurmoni gjatësinë e fëmijës tuaj me besim dhe në mënyrë argëtuese.

Instalim i lehtë: Dizajni dhe ngjitja e bën të thjeshtë aplikimin e grafikut të rritjes në çdo sipërfaqe të sheshtë dhe mund të hiqet lehtësisht pa dëmtuar murin.

Cilësi e qëndrueshme: E krijuar nga materiale me cilësi të lartë, grafiku i rritjes është krijuar për të qëndruar, duke kapur udhëtimin e rritjes së fëmijës suaj nga vitet e hershme deri në momente të paharrueshme.

Dekorimi i gjithanshëm: Përtej funksionalitetit të tij matës, grafiku i rritjes dyfishohet si një ngjitëse muri magjepsëse, duke shtuar një ngjyrë dhe hijeshi në dhomën e fëmijës suaj.

Si të përdorni këtë aksesor për dhomë fëmije?

Përgatitni sipërfaqen: Sigurohuni që muri të jetë i pastër, i thatë dhe i lëmuar përpara se të aplikoni grafikun e rritjes.

Hiqni fletën pas dhe ngjiteni: Hiqni butësisht pjesën e pasme nga ngjitësi dhe shtrijeni atë në lartësinë e dëshiruar në mur.

Aplikim i lëmuar: Shtypni fort ngjitësin, duke zbutur çdo flluskë ose rrudhë për një përfundim pa probleme.

Krijoni hapësirën e fëmijës suaj me matësin e gjatësisë për fëmijë – një tabelë rritjeje dhe stiker dekorative. Shikoni sesi i vogli juaj nis një udhëtim të çuditshëm rritjeje, i rrethuar nga një strehë kafshësh të adhurueshme. Ne besojmë në shndërrimin e të zakonshmes në të jashtëzakonshme, një moment historik rritjeje në të njëjtën kohë. Shndërroni momentet matëse në kujtime të dashura me matësen magjike të gjatësisë për fëmijë. Porositni tuajën sot dhe le të fillojë aventura!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Matës Gjatësie për Fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0