Stikera Hero Akademia

Stikera Hero Akademia

500 L

Ka stok

Set me 25 stikera të ndryshëm, një blerje e domosdoshme për çdo dashamirës.

Një djalë i dashuruar me superhero, pa asnjë fuqi, është i vendosur të regjistrohet në një akademi prestigjioze të heronjve dhe të mësojë se çfarë do të thotë në të vërtetë të jesh hero.

 

Informacion shtesë

Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Hero Akademia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0