Stikera Neon

Stikera Neon

500 L

Ka stok

25 stikera me simbole nga me të ndryshmit. I gjithë seti ka dizajn neon që i bën të bien më shumë në sy. Dekoruese për në laptop por edhe në sipërfaqe të tjera ku mund të ngjiten.

SKU: 10282 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 60 mm

Ngjitëset apo etiketat zakonisht janë më të vogla në formë dhe vendosen në pajisje si laptop, shishet e ujit etj Për të ngjitur stikerat në laptop është shumë e thjeshtë. Së pari pastroni pjesën ku do ti ngjisni me alkool, hiqni ngjitësen në pjesën e pasme të stikerit dhe cdo gjë është gati. Mjafton vetëm të zgjidhni pozicionin dhe mënyrën si do ti vendosni. Jemi të sigurt që dhe shokët tuaj do të jenë të lumtur po ti bëni një dhuratë të tillë. Madhësia e secilit stiker është 6cm.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Neon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0