Stikera One Piece

Stikera One Piece

500 L

Ka stok

25 stikera të ndryshëm me figura nga One Piece. I gjithë seti është me të gjithë simbolet karakteristike të animes.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

(2 shqyrtime nga klientë)

Informacion shtesë

Materiali

PVC

Ngjitëset apo etiketat zakonisht janë më të vogla në formë dhe vendosen në pajisje si laptop, shishet e ujit etj Për të ngjitur stikerat në laptop është shumë e thjeshtë. Së pari pastroni pjesën ku do ti ngjisni me alkool, hiqni ngjitësen në pjesën e pasme të stikerit dhe cdo gjë është gati. Mjafton vetëm të zgjidhni pozicionin dhe mënyrën si do ti vendosni. Jemi të sigurt që dhe shokët tuaj do të jenë të lumtur po ti bëni një dhuratë të tillë.

2 reviews for Stikera One Piece

  1. Alba

    Stikerat ishin me te vertete shume te lezetshme ! Faleminderit !

  2. Egi

    Top

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0