Stikera Black Clover

Stikera Black Clover

500 L

Ka stok

Gifi ka sjellë për të gjithë fansat e animes Black Clover këto stikera në set me 25 copë.

Black Clover është një seri manga japoneze e shkruar dhe ilustruar nga Yūki Tabata.

Informacion shtesë

Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Black Clover”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0