Byzylyk Heart

Byzylyk Heart

800 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk për femra. Cdo vajzë do ta pëlqente një dhuratë të tillë e cila nuk është vetëm e bukur por edhe me vlerë.

SKU: 10224 Kategori: , , Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Ngjyra

Argjend

Materiali

Stainless steel

Byzylyk për femra. Modeli I byzylykut është tepër fin dhe I punuar në detaje. Kjo bizhuteri do ti përshtatej cdo femre, vajze, grua. Dhuratë që do të bënte të buzëqeshte secilën prej tyre.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Heart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0