Byzylyk Argjendi Pegasus

Byzylyk Argjendi Pegasus

2,500 L

Ka stok

Ky byzylyk me gur të ndritshëm ka marrë emrin Pegasus për shkak të magjisë dhe veçantisë që përcjell teksa e mban në dorë.

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Argjendi Pegasus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0