Tullumbace Hirushja

Tullumbace Hirushja

600 L

Vetëm 1 stok

Tullumbace me personazhin e Hirushes

SKU: 10179 Kategori:

Informacion shtesë

Përmasa 930 × 550 mm

Bëjini fëmijët tuaj të lumtur me personazhin e tyre të preferuar. Hirushja, një vajzë e sjellshme dhe e edukuar mori pëlqimin e të gjithë fëmijëve mbarë botën. Tani e paraqitur në një tullumbac me përmasa 93x55cm.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tullumbace Hirushja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0