Unazë Loki

Unazë Loki

900 L

Ka stok

Bizhuteri me simbolin e superheroit nga Marvel. E përbërë nga tre pjesë të ndryshme të cilat lidhen me njëra tjetrën duke krijuar një set të plotë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Marvel”

SKU: 10307 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Unazë Loki. Bizhuteri me simbolin e superheroit nga Marvel. E përbërë nga tre pjesë të ndryshme të cilat lidhen me njëra tjetrën duke krijuar një set të plotë. Unaza e Lokit ka formën e helmetës së personazhit. Ka të ngulitur rreth brezit të unazës një gur katror në ngjyrë smeraldi të bukur dhe me shkëlqim. Tepër fine dhe e veçantë. Përshtatet si dhuratë për djem dhe për vajza. Patjetër që është dhurata ideale për të gjithë fansat e Loki.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Loki”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0