Doreza Naruto

Doreza Naruto

800 L1,000 L

Doreza dimri me logon e animes Naruto.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Doreza dimri me logon e animes Naruto e cila është e përbërë nga fosfor dhe aktivizohet me anë të dritës së diellit ose gjatë natës. Materiali i dorezave është i përbërë nga fije pambuku dhe në pjesën e brendshme me push, super të rehatshme dhe të ngrohta. Të përshtatshme për femra dhe meshkuj. Masa S.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreza Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0