Shall për Stërvitje Naruto

Shall për Stërvitje Naruto

800 L

Shall për stërvitje me simbole të Hokage, Uchiha dhe Akatsuki. Multifunksional në përdorim si nga meshkujt dhe nga femrat. Mund të kombinohet në set me produkte të tjera të The Giftery.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 480 × 235 mm
Ngjyra

E zezë, E bardhë, E zezë + Kuqe

Materiali

Elastik

Të gjithë personat që merren me aktivitete fizike e dinë mirë se sa e rëndësishme është të kesh veshjet e duhura. Secili sport është i ndryshëm por të përbashkët kanë diçka, djersitjen! Ky shall është shumë i përshtatshëm për tu vendosur gjatë stërvitjes. Multifunksional në përdorim dhe dhurata ideale për ata persona që sterviten sistematikisht.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Shall për Stërvitje Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0