Kuti Muzike Dragonball Z Tapion Legend

Kuti Muzike Dragonball Z Tapion Legend

1,200 L

S’ka stok

Kuti Muzike me Dragonball Z Tapion Legend. Shijoni tingujt dhe dizajnin e bukur të kësaj kute të bërë me plot dashuri.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

Qumështi

Melodia: Whistle of the Brave – Susumu Ōya

Kuti druri e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikor nga ‘DragonBall Z Tapion Legend’ është një nga ato dhurata që përshtatet për disa breza. Ide dhurate për femijë si dhe një dhuratë e vecantë për fansat e rritur. Dizajni i gdhendur në kuti është tepër unik dhe i vecantë. Dragon Ball fillimisht u frymëzua nga romani klasik kinez i shekullit të 16-të Udhëtimi në Perëndim, i kombinuar me elementë të filmave të arteve marciale në Hong Kong. Seriali ndjek aventurat e protagonistit Son Goku nga fëmijëria e tij deri në moshën madhore teksa ai stërvitet në artet marciale.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Dragonball Z Tapion Legend”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0