Kravatë Kento Nanami

Kravatë Kento Nanami

1,400 L

Vetëm 1 stok

Shtoni një prekje ekskluziviteti në gardërobën tuaj me këtë kravatë Nanami Kento.

SKU: 10573 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Lëshoni magjistarin tuaj të brendshëm me kravatën Nanami Kento! Frymëzuar nga fuqia e Jujutsu Kaisen, ky aksesor elegant ndërthur të zezën klasike me pika të verdha të theksuara, duke i bërë jehonë stilit të tij të veçantë. Pavarësisht nëse jeni duke luftuar me mallkimet ose duke mposhtur afatet, kjo kravatë shton një prekje sharmi të sofistikuar dhe fuqi të nënvlerësuar.

Krijuar nga pëlhurë me cilësi të lartë për një mbulesë të qetë, është mënyra e përsosur për të kanalizuar qetësinë e lehtë të Nanamit, edhe nëse ëndrrat tuaja për pagesën jashtë orarit mbeten pikërisht të tilla. Zotëroni një pjesë të magjisë Jujutsu Kaisen dhe lidhni rrugën tuaj drejt suksesit!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kravatë Kento Nanami”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0