Shall Harry Potter

Shall Harry Potter

1,100 L1,900 L

Përqafoni magjinë me shajet tona magjepsëse të Harry Potter të cilëy tanimë janë pjesë e gamës së gjerë të produkteve me harry potter.

SKU: 10569 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 1600 × 160 mm

Hyni në botën magjike të Harry Potter me koleksionin tonë të prdukteve të Harry Potter të cilin mund ta gjeni lehtësisht në website! Të krijuara me saktësi dhe vëmendje ndaj detajeve, këto produkte janë aksesori i përsosur për të shfaqur dashurinë tuaj për botën e magjisë. Pavarësisht nëse jeni një Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff ose Ravenclaw, ne kemi dhuratën perfekte për të përfaqësuar shtëpinë tuaj në Hogwarts.

Surprizoni Potterhead-in në jetën tuaj me një dhuratë magjike që do ta ruajnë përgjithmonë. Produktet tona të Harry Potter janë një dhuratë magjepsëse për ditëlindje, festa ose ndonjë rast të veçantë.

Qëndroni të përditësuar për ardhjet më të fundit, promovimet dhe momentet magjike duke na ndjekur në rrjetet sociale. Bashkohuni me komunitetin tonë të entuziastëve të Harry Potter, ndani selfiet tuaja me shallin veshur dhe na bëni tag në rrjetet tona sociale!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Shall Harry Potter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0