Lidhëse Fosforeshente

Lidhëse Fosforeshente

300 L

Lidhëse Fosforeshente të cilat ndricojnë në errësirë

SKU: 10101 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

Blu, Jeshile, Rozë

Lidhëse Fosforeshente të cilat ndricojnë në errësirë. Ju do të dalloheni kur jeni në party apo nga makinat në rrugë. Mjafton të jeni pak afër dritës dhe do të keni një ndricim të fort.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Lidhëse Fosforeshente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0