Mbajtëse Çelësash Harry Potter

Mbajtëse Çelësash Harry Potter

800 L

Gati për të shtuar një prekje të magjisë Hogwarts në jetën tuaj të përditshme? Nëntë modele të ndryshme mbajtëse çelësash Harry Potter.

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Clironi magjistarin ose magjistaren tuaj të brendshëm me këta mbajtës të çelësave magjikë të Harry Potter. Gati për të shtuar një prekje të magjisë Hogwarts në jetën tuaj të përditshme? Mos kërkoni më tej se këto mbajtëse magjepsëse të çelësave të Harry Potter, të krijuara për t’i mbajtur çelësat tuaj të sigurt dhe stilin tuaj unik.

Nëntë dizajne magjepsëse:

  • Shtëpitë Hogwarts: Tregoni krenarinë e shtëpisë tuaj me një mbajtës çelësi të zbukuruar me kreshtën e Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ose Slytherin. Çdo mbajtës i çelësave të shtëpisë është krijuar në ngjyrat e tij të veçanta dhe përmban detaje të ndërlikuara që kapin thelbin e çdo shtëpie.
  • Kapelja e klasifikimit: Lëreni kapelën e klasifikimit të vendosë fatin tuaj kryesor! Ky mbajtës i çuditshëm i çelësave përmban kapelën ikonike, të gatshme për të udhëhequr çelësat tuaj në vendin e tyre të ligjshëm.
  • Shenjtorët e Vdekjes: Mbajeni fuqinë e shkopit të moshuar, gurin e ringjalljes dhe mantelin e padukshmërisë afër me këtë mbajtës të çelësave të hijshëm dhe simbolik.
  • Golden Snitch: Kapni Golden Snitch dhe çelësat tuaj me këtë mbajtës sportiv çelësash. Me topin ikonik të Quidditch-it, është një domosdoshmëri për çdo kërkues.
  • Time Turner: Ktheni kohën pas (ose thjesht parandaloni humbjen e çelësave tuaj) me këtë mbajtëse magjepsëse çelësash Time Turner. Dizajni i tij i ndërlikuar dhe përfundimi i shkëlqyeshëm metalik me siguri do t’i bëjnë përshtypje edhe profesorit McGonagall.

Çdo mbajtës çelësi është prej metali të qëndrueshëm, duke siguruar që çelësat tuaj të qëndrojnë të sigurt. Fundi metalik shton një prekje elegance dhe sofistikimi, duke i bërë këto mbajtëse çelësash shtesën perfekte për çdo shtëpi apo zyrë.

Këto mbajtëse çelësash janë më shumë sesa thjesht aksesorë funksionalë; ato janë një mënyrë për të shprehur dashurinë tuaj për universin e Harry Potter. Zgjidhni dizajnin që i flet zemrës suaj dhe lëreni personalitetin tuaj të shkëlqejë.

Pavarësisht nëse jeni një Potterhead i guximshëm ose thjesht kërkoni një dhuratë unike dhe magjike, këto mbajtëse çelësash me siguri do të bëjnë magji për këdo që i merr. Janë dhurata perfekte për ditëlindje, festa ose thjesht për shkak.

Pra, mos prisni! Porositni mbajtësin tuaj të çelësit Harry Potter sot dhe le të fillojë magjia!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse Çelësash Harry Potter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0