Memories Charm

Memories Charm

1,950 L

Vetëm 1 stok

Kujtimet më të bukura gjithmonë shkrepen në një foto dhe mbartin emocion sa herë që i shikon.

Ky Charm personalizon kapjen e momenteve tuaja më të bukura dhe është një dhuratë simbolike që mbart mesazh brenda!

Informacion shtesë

Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Memories Charm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0