Poster Forca Ushtarake Amerikane

Poster Forca Ushtarake Amerikane

750 L

Vetëm 1 stok

Poster vizual automjetet luftarake nga U.S military

SKU: 10175 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Në këtë poster janë paraqitur automjetet luftarake nga U.S military. Nga këto mund të permendim si mjetet ajrore, tokësore dhe ato detare, të detajuara edhe me emërtimet e tyre.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Forca Ushtarake Amerikane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0