Poster Vintage Harta e Botës

Poster Vintage Harta e Botës

750 L

Vetëm 1 stok

Harta e mendjeve kurioze e pikturuar ne nje poster.

SKU: 10099 Kategori: , , Etiketa: ,
(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Përmasa 690 × 520 mm
Materiali

Letër Karton

Poster në stil vintage i hartës së botës në një stil shumë të vecantë. Kjo mënyrë dizejnimi dhe pikturimi është kryer për herë të parë nga Gerhard Kremer në vitin 1569. Vetëm në një poster do të gjeni shumëllojshmëri informacioni lidhur me vende të ndryshme në botë.

1 review for Poster Vintage Harta e Botës

  1. Ardi Zeneli

    Cilesi shume e mire e letres. Permasat ishin si ne foto.

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0