Poster Moon

Poster Moon

750 L

Vetëm 1 stok

Poster dekorues hëna e plotë

SKU: 10158 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm

Në poster është paraqitur hëna e plotë. Në të është shkruar dhe shprehja “Një hap i vogël për njeriun, një hap i madh për njerëzimin”. Një poster mjaft i bukur për tu perdorur si dekor në cdo ambient si shtëpi,bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Moon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0