Poster Bota e Hayao Miyazaki

Poster Bota e Hayao Miyazaki

750 L

S’ka stok

Poster dekorues nga Bota e Hayao Miyazaki

Informacion shtesë

Përmasa 730 × 280 mm

Nuk mund të ketë fans të botës së anime-ve që nuk njeh Hayao Miyazaki apo të paktën veprat e tij. Në këtë poster mund të gjeni një ndërthurje të gjithë personazheve nga filmat e famshëm të Miyazaki. Spirited Away, My Neighbor Totoro, Princess Mononoke, Howl’s Moving Castle, Catle in the Sky e shumë të tjerë të paraqitura në këtë poster. Mund të komentoni dhe ndonjë film tjetër personzhin e të cilit mund ta dalloni në foto.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Bota e Hayao Miyazaki”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0