Poster Iron Man

Poster Iron Man

750 L

Vetëm 1 stok

Poster ku paraqiten evulimet e armaturës së Iron Man

SKU: 10165 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Poster ku paraqiten evoluimet e armaturës së Iron Man. Duke filluar që nga modeli i parë më i thjeshtë e duke vazhduar me modelet më të avancuara e më të fuqishme. Ky poster është bazuar në kronologjinë e Comics për të sjellur modelet e paraqitura. Një poster mjaft i bukur dhe interesant për të gjithë fansat e botës Marvel apo fansa të Iron Man.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Iron Man”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0