Poster Espresso

Poster Espresso

750 L

Vetëm 1 stok

Poster demostrues me varitetet të kafeve espres

SKU: 10170 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Kafja espres e preferuar për këdo mund të përgatitet në shumë mënyra të ndryshme. Në këtë poster janë paraqitur llojet e kafeve dhe përbërjet e tyre. Janë më shumë lloje espresi në këtë poster nga cfarë dini ju. Dekor shumë i nevojshëm për bar-kafe. #espresso Sapo mu shtua nepsi për një kafe!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Espresso”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0