Poster The Beatles

Poster The Beatles

750 L

Vetëm 1 stok

Poster me ikonat e muzikes boterore ‘The Beatles’

SKU: 10142 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 505 × 350 mm
Materiali

Letër Karton

Nëse se keni, duhet ta keni! The Beatles ka qenë një grup muzike angleze nga Liverpuli. Grupi është një nga grupet më të suksesshëm dhe që ka ndikuar më tepër në shekullin XX me rreth 1,3 miliardë CD të shitur. Koha e veprimtarisë së tyre kanë qenë vitet 1960. Dashamiresit e tyre janë të shumtë dhe tek ne mund të gjeni këtë poster të tyre.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster The Beatles”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0