Poster Kanavacë Naruto

Poster Kanavacë Naruto

1,300 L

Poster dekorues kanavace me personazhin e Konan, Zabuza & Haku dhe Itachi. Dekor që mund ta vendosni në ambjentin tuaj të preferuar. Keni mundësinë që ta kombinoni me aksesorë të tjerë të personalizuar me të.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 400 mm
Materiali

Kanavacë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavacë Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0