Poster Rutinat Kreative

Poster Rutinat Kreative

750 L

Vetëm 1 stok

Poster e një përshkrimi të jetesës kreative

SKU: 10169 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Një poster mjaft i vecantë që tregon se si e gjejnë kohën krijues, kompozitorë, piktorë, shkrimtarë, shkencëtarë, filozofë për të prodhuar opusin e tyre. Çdo ditë rutinë përfaqësohet si një cikël i vazhdueshëm 24 orësh. Mesnata vendoset në pozicionin e orës 12 dhe mesdita në orën 6. Ngjyrat shënojnë kategoritë kryesore të aktivitetit duke përfshirë punën, gjumin dhe ushtrimet. Nje poster mjaft i bukur për tu përdorur si dekor në çdo ambient si shtëpi, bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Rutinat Kreative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0