Poster Harta Botes National Geograpic

Poster Harta Botes National Geograpic

750 L

S’ka stok

Harta e botës më dizajn vintage një dekor shumë i bukur për ambjentet tuaja. Eksploroni tokën në cdo skaj dhe bëhuni gati për ta parë atë.

SKU: 10066 Kategori: , Etiketa: ,
(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Përmasa 725 × 480 mm
Materiali

Letër Karton

1 review for Poster Harta Botes National Geograpic

  1. Ardi Zeneli

    Harta shume e bukur dhe me shume detaje. Dergesa e shpejte.

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0