Poster 50 Marvel Comics Characters

Poster 50 Marvel Comics Characters

750 L

Vetëm 1 stok

Poster me 50 personazhe komike nga filmat tuaj të preferuar te marvel

SKU: 10166 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Poster 50 Marvel Comics Characters. Nje poster mjaft i vecantë dhe me shumëllojshmëri ngjyrash dhe karakteresh. Në këtë poster janë paraqitur 50 personazhe komike nga filmat tuaj të preferuar. I bukur për tu perdorur si dekor në cdo ambient si shtëpi, bar, restorant apo hapësire tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster 50 Marvel Comics Characters”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0