Poster Koleksion Kamerash

Poster Koleksion Kamerash

750 L

Vetëm 1 stok

Poster vizual i aparateve fotografike

SKU: 10177 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Një koleksion i vecantë ku tregohen lloje të ndryshme aparatesh fotografike dhe emërtimet e tyre. Shumë e përshtatshme për tu vendosur në cdo ambient si studio fotografie, shtëpi, bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Koleksion Kamerash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0