Poster Coffee

Poster Coffee

750 L

Vetëm 1 stok

Dekor i përshtatshëm për bar-kafe dhe dhurata ideale për shijuesit e kafes.

SKU: 10098 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 500 × 350 mm
Materiali

Letër Karton

Poster kartoni që përshkruan përgatitjen e llojeve të ndryshme të kafes e paraqitur në një formë dekorative. Dekor i përshtatshëm për bar-kafe.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Coffee”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0