Poster I Want To Believe

Poster I Want To Believe

750 L

Vetëm 1 stok

Poster ‘Unë dua të besoj’

SKU: 10159 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Të gjithë duam të besojmë në të pamundurën dhe të dëshirojmë ta prekim nga afër atë. Imazhi i këtij posteri e tregon mjaft qartë këtë gjë. Një poster mjaft i bukur për tu përdorur si dekor në cdo ambient si shtëpi, bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster I Want To Believe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0