Poster One Piece

Poster One Piece

750 L

Poster dekorues kanavace me personazhin e Luffy dhe Big Family. Dekor që mund ta vendosni në ambjentin tuaj të preferuar. Keni mundësinë që ta kombinoni me aksesorë të tjerë të personalizuar me të.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Materiali

Letër Karton

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0