Poster Anatomia e Trurit

Poster Anatomia e Trurit

750 L

Vetëm 1 stok

Anatomia e trurit e paraqitur në një poster

SKU: 10146 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 505 × 350 mm
Materiali

Letër Karton

Truri i njeriut nuk është vetëm një nga organet më të rëndësishme në trupin e njeriut; ajo është gjithashtu më komplekse. Anatomia e trurit është komplekse për shkak të strukturës dhe funksionimit të ndërlikuar. Cdo cep i trurit është paraqitur në këtë poster.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Anatomia e Trurit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0