Poster United States Navy

Poster United States Navy

750 L

Vetëm 1 stok

Dega e shërbimit detar të Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara

SKU: 10168 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

The United States Navy është dega e shërbimit detar të Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara. Është marina më e madhe dhe më e fuqishme në botë, ka 290 anije luftarake të dislokueshme dhe më shumë se 3700 aeroplane operative. Ky poster paraqet shumë nga modelet e anijeve amerikane sëbashku me emërtimet e tyre. Një poster mjaft i bukur për tu perdorur si dekor në cdo ambient si shtëpi, bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster United States Navy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0