Poster Basketball Jerseys

Poster Basketball Jerseys

750 L

Vetëm 1 stok

Poster me uniformat e basketbollit Jerseys

SKU: 10167 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Poster me uniformat e basketbollit që nga viti 1921 deri në vitin 2014. Dizajne nga më të ndryshmet dhe forma nga më të ndryshmet. Plot 165 uniforma të vecanta. Nuk dimë nga tja fillojmë për të gjetur të gjitha skuadrat e basketbollit. Mundohu ti që ti gjesh…

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Basketball Jerseys”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0