Poster Koleksion Atletesh

Poster Koleksion Atletesh

750 L

Vetëm 1 stok

Poster vizual i 134 palë atletesh

SKU: 10172 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Pop Chart Lab ka publikuar printimin e tij të fundit, dhe nëse jeni një përdorues të “sneakers-ave” do ta dashuroni. Ky poster është një përmbledhje vizuale e 134 atleteve “më të goditura” në të gjithë historinë. Nga këpucët origjinale të Chucks në vitin 1917 tek ndërmarrja e Jeremy Scott dhe Adidas , shtypi ka të mbuluara të gjitha prodhimet tuaja. Përveç kësaj, të paturit në dorë këtë poster 51×36 cm është shumë më e lehtë sesa të paturit e gjysmës së atleteve të përshkruara në të në dollap.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Koleksion Atletesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0